Зовнішня реклама Львів


Зовнішня (або візуальна) реклама – це потужний інструмент візуалізації рекламного змісту, що включає в себе різноманітні види вивісок, світлових чи несвітлових конструкцій, дашків, об'ємних літер на будівлях або на вулицях міста, в торгових та офісних центрах чи супермаркетах, а також великі щити, брендмауери, виносні щитки (штендери), вказівники, таблички, стенди і т. п. Усі ці рекламні об’єкти можуть виступати не тільки для повідомлення потенційних споживачів про різні товари та послуги, а й бути частиною навігації у великому місті чи виставковій залі. Зовнішня реклама – мабуть, найважливіший та (за статистикою) найефективніший метод в рекламі, яким не можна нехтувати. Вивіску часто називають візитною карткою компанії, адже саме її кожного дня бачать сотні чи тисячі людей, і саме за нею вони роблять перший висновок про її власника. Зовнішня реклама Львів – замовляйте просто зараз, ми прорахуємо та виготовимо рекламу недорого та якісно!Зовнішня реклама

Реклама Львів

Історія стверджує, що Львів був першим містом в Україні, в якому масово з'явилися рекламні вивіски, більш того – на початку XX cт. їх стали підсвічувати різними способами.

Першими світловою рекламою для приваблення глядачів скористалися кінотеатри, а їх у Львові було чимало (до 1939 року діяло близько 30 кінотеатрів). Розміри та форма реклами були різноманітні – від метрових літер “Corso” (зараз - ресторан імпровізацій “Грушевський” на проспекті Шевченка) до маленького 20-сантиметрового напису “Фрашка” (зараз – кінотеатр “Київ”). Останній мав ще й електричний калейдоскоп, що привертав увагу, але через скаргу до магістрату у 1913 році його демонтували.


Зовнішня реклама Львів

Деякі з тогочасних вивісок нагадували сучасні "лайтбокси" – це були світлові короби зі скла, що підсвічувалися зсередини, а ззовні на них наносилося зображення – зовнішня реклама вже тоді привертала увагу. В основі стандарного освітлення рекламних вивісок спершу були електричні жарівки, іноді пофарбовані у різні кольори. З часом технології зовнішньої реклами у Львові удосконалювалися – з'явилися світлові проектори, які подавали рекламне зображення на екрани, будівлі та навіть... фонтани! А у 20-х роках на вулицях міста вже траплялися акуратні вивіски з неоновою підсвіткою за допомогою ламп виробництва відомої компанії Philips. До їх створення залучалися відомі інженери та архітектори того часу.


Візуальна, особливо світлова, зовнішня реклама стала настільки популярною, що міській владі довелося вводити певні обмеження і встановити вимоги до її розташування, розміру, матеріалів, з яких вона виконувалась. Сьогодні, у розвиток кращих львівських традицій, ми виготовляємо світлову рекламу, яка не лише привабливо виглядає, а й гармонійно вписується в архітектурне середовище.


Ми пропонуємо наступні різновиди зовнішньої реклами:


Рекламні плакати та банери
Широкоформатний друк Львів
Аплікації з самоклеючої плівки
Плотерна порізка Львів
Таблички, стенди, вказівники, ростові фігури
Рекламні таблички та стенди Львів
Рекламні вивіски
Рекламні вивіски Львів
Рекламу на вікна та двері
Оформлення вітрин Львів
Рекламу на транспорт
Реклама на транспорті Львів
Штендери, мобільні виносні стенди
Рекламні штендери, виносні стенди Львів
Кутки споживачів
Кутки споживача Львів

Зовнішня реклама Львів

Саме зовнішня реклама - проектування, виготовлення, встановлення (від стадії ескізу до завершеного конструктивного рішення) - це те, чим рекламно-виробнича компанія "Восьмий Хід" займається упродовж всього часу свого існування. Кожного дня ми удосконалюємо свою майстерність, намагаючись рухатись в ногу зі світовими трендами технологій виготовлення реклами. Наше ключове завдання - забезпечувати наших замовників якісною пролукцією - зовнішня реклама Львів та інших регіонів країни, з метою просування та процвітання їхнього бізнесу за допомогою цього потужного інструменту. Наявність власної виробничої бази, дозволяє пропонувати своїм замовникам конкурентноспроможні ціни та терміни виготовлення зовнішньої реклами, а власний дизайнерський відділ допоможе створити правильні, якісні рекламні образи, що привертатимуть увагу Ваших клієнтів.


Скористайтесь формою зворотнього зв’язку, щоб отримати індивідуальний розрахунок вартості наших послуг чи продукції.
Або ж напишіть нам на електронну пошту чи зателефонуйте: ми з радістю відповімо на всі Ваші питання!
Замовити зворотній зв’язок