Мобільні виставкові стенди Львів

Виставкові стенди Львів


Виставкові стенди - це універсальний набір легких конструкцій для виїзних (рекламних) заходів та виставок, перевагою яких є можливість швидкого та легкого монтування, без додаткових інструментів і спеціальних технічних знань, а також можливість використовувати їх за потреби багато разів, просто змінивши зображення. У нас Ви можете замовити виготовлення стендів найрізноманітнішої конструкції з індивідуальними розмірами та з різних матеріалів (Таблички, стенди, вказівники) або вибрати типові позиції:

Стенд "X-banner" ("павук" / "спайдер")

X-banner

Легкі та недорогі виставкові стенди. Їх зручна конструкція відмінно вписується в інтер'єр будь-якого магазину, доречна на виставках або форумах. Якщо ж планується проведення мобільних презентацій, X-Banner буде незамінним помічником у їх організації. Конструкція виготовлена з вуглепластику і має можливість регулювання кута нахилу. Стенд упакований в нейлоновий чохол.

Стенд "L-banner"

L-banner

Перевагами мобільних виставкових стендів L-banner є простота в збірці, висока стійкість і невелика вага. L-Banner ідеальний при організації мобільних виставок, при проведенні разових акцій і нетривалих презентацій. Конструкція цих мобільних стендів має форму букви «L». Зображення натягується між двома горизонтальними профілями. Спеціальна сумка для транспортування дозволяє ретельно і компактно упакувати плакат і всі необхідні деталі для стенду L-banner.

Стенд "Roll-Up" (Roll-Screen)

Roll-Up (Roll-Screen)

Мобільні виставкові стенди Roll Up - один з найпопулярніших видів у світі мобільних стендів. Roll Up дуже практичний у плані збереження і транспортування, тому що зображення компактно скручується в касету усередині корпусу на період збереження чи транспортування. Для монтування стенду потрібно просто витягнути полотно з касети - і все, стенд зібраний.

Стенд "Twin Banner"

Twin Baner

Мобільні виставкові стенди Twin Banner - це конструкція для двостороннього розміщення реклами. Він чудово вписується в інтер'єр магазину або виставкового майданчику. Twin Banner Stand просто незамінний для мобільних виставок та презентацій. Каркас мобільного стенду виготовлений з металу.

Стенд "Pop-Up"

Pop-Up

Pop-Up стенд - найпопулярніша серед великих мобільних виставкових конструкцій. Ці виставкові стенди мають низку незаперечних переваг - значні розміри зображення, модульність і мобільність, легкість збірки і транспортування, можливість зміни зображень. Найчастіше стенди Рop-Up застосовують для оформлення виставкових експозицій. Ці конструкції гнучкі в застосуванні, придатні до багаторазового використання і дуже легко транспортуються. При цьому, використовуючи Pop-Up стенд для оформлення виставкової експозиції, Ви зберігаєте можливість поділу її на зони.

Промо-стіл

Промостіл

Пластиковий стіл для промо-акцій - легкий, простий в збірці, з великою площею фронтального зображення. У розібраному вигляді упакований в щільну тканинну сумку для транспортування.


Скористайтесь формою зворотнього зв’язку, щоб отримати індивідуальний розрахунок вартості наших послуг чи продукції.
Або ж напишіть нам на електронну пошту чи зателефонуйте: ми з радістю відповімо на всі Ваші питання!
Замовити зворотній зв’язок