Цифровий друк Львів


Основний принцип цифрового друку, який відрізняє його від інших, полягає у тому, що Ви можете відправити готовий файл на друк відразу з комп'ютера на друкуючий пристрій (принтер чи плотер). Друк здійснюється шляхом безпосереднього нанесення фарб чи тонера на поверхню і не потребує додаткової додрукарської підготовки (таких, як, наприклад, виготовлення фотопластин при офсетному друці, приладки і т.п.). Це не тільки прискорює увесь процес від створення макету до виготовлення готової продукції, але й значно розширює спектр її застосування. Сучасні технології цифрового друку дозволяють швидко та якісно виготовляти різноманітну поліграфічну продукцію. Для цього ми використовуємо устаткування, що здійснює цифровий друк Львів двома методами:


Оперативний друк Львів

Лазерний цифровий друк

Застосовується при виготовленні листової поліграфічної продукції розміром до А3 формату. Це можуть бути візитки, листівки, буклети, плакати, каталоги, наліпки та багато іншого. Цифровий друк Львів дає точне фокусування лазерного променю та дозволяє отримати високу роздільну здатність при друці. Зображення формується за допомогою сухого тонера, який спершу переноситься на матеріал з фотоелементу, а потім піддається термічній обробці в пічці принтера. Внаслідок цього відбитки стають стійкими до води та сонячного проміння. Увесь процес відбувається миттєво, і саме поєднання швидкості та відмінної якості друку робить цю технологію незамінним інструментом оперативної поліграфії:

Оперативний друк

Широкоформатний цифровий друк

Це друк на рулонних матеріалах, що здійснюється за допомогою струменевого принтера, ширина задруку якого може сягати 3,2 м! Тому зараз частіше вживають термін "широкоформатний", а не струменевий цифровий друк. На відміну від сухого тонера, що використовується при лазерному цифровому друці, тут рідке чорнило потрапляє на матеріал через сопла п’єзоелектричної друкуючої голівки, а вже потім висихає під дією підігріву столу та системи вентиляторів. Широкоформатний цифровий друк не такий оперативний як лазерний, однак, серед матеріалів, що задруковуються таким способом може бути не тільки папір, але і плівка, і банерна тканина чи художнє полотно, пластик, або навіть текстиль. У нас Ви можете обрати широкоформатний цифровий друк, який найбільше відповідає Вашим потребам:

Широкоформатний друк Львів

Цифровий друк Львів


Цифровий друк у Львові на сьогодні є широко розповсюдженим способом виготовлення рекламно-поліграфічної продукції. Рідко яка рекламна кампанія обходиться без застосування цифрового друку (лазерного чи широкоформатного). Рекламно-виробнича компанія "Восьмий Хід" пропонує своїм замовникам не тільки цифровий друк Львів, але й послуги дизайнерів, виготовлення та розповсюдження поліграфічної продукції, якісний супровід у рекламних акціях чи виставках. Маючи на озброєнні власні виробничі потужності, що забезпечують якісний лазерний та широкоформатний цифровий друк, ми гарантуємо, що Ваше замовлення буде виконано належним чином. Цифровий друк Львів - надійний помічник в сфері оперативної поліграфії.


Скористайтесь формою зворотнього зв’язку, щоб отримати індивідуальний розрахунок вартості наших послуг чи продукції.
Або ж напишіть нам на електронну пошту чи зателефонуйте: ми з радістю відповімо на всі Ваші питання!
Замовити зворотній зв’язок