Стенди, вказівники, таблички Львів

Стенди, вказівники, таблички Львів


Це прості одно- чи двосторонні конструкції, як правило, з жорсткою основою (ПВХ, екобонд, оргскло чи пінокартон), що заклеюється плівкою з нанесеним на неї зображенням. Зображення може бути як повноколірним, виготовленим за допомогою високоякісного екосольвентного чи Smart-UV друку, чи вирізане за допомогою плотера з кольорової плівки, або ж вигравійоване на самій основі. Таблички можуть бути найрізноманітніших форм – і прямокутні, і квадратні, і стрілкоподібні (як вказівник), і будь-які інші, залежно від потреби, як, наприклад, ростові фігури. Їх можна використовувати як всередині приміщень (інформаційні стенди, таблички на двері і т.п), так і ззовні, на фасаді чи вітрині, де вони виконують роль рекламних вивісок.

Таблички

Їх важливість важно переоцінити, адже вони можуть виконувати безліч важливих функцій. Офісні таблички чи таблички на двері призначені для інформування відвідувачів в які ж двері заходити, з одного боку щоб потрапити саме туди, куди їм (чи Вам) потрібно, з другого боку можуть забороняти прохід постороннім, коли це необхідно. Підвісні двосторонні таблички чи таблички з розкладом роботи інформують оточуючих про Ваш робочий графік. Існує безліч різновидів табличок, залежно від матеріалу та способу виготовлення, тому Ви можете вибрати як іміджеву табличку, яка буде додатково презентувати Вашу компанію, підкреслюючи її статус, так і, коли потрібно, ми можемо виготовити просту, звичайну табличку для дверей складських чи службових приміщень.

Вказівники

Дозволяють відвідувачу Вашої компанії, магазину чи виставкового залу орієнтуватись в просторі, знаходити потрібний йому товар, скеровують його до акційних товарів та гарячих пропозицій.

Інформаційні стенди

Це простий спосіб донести Вашим відвідувачам інформацію про Ваші послуги чи продукцію, розпорядок та умови роботи чи співпраці, без зайвої необхідності турбувати Ваших менеджерів. Також, стенди з кишеньками для змінних листівок чи плакатів, дозволяють Вам рекламувати періодичні акції чи пропозиції. Такі стенди широко використовуються в сфері обслуговування та торгівлі - магазинах та аптеках, банківських установах, навчальних закладах (дитячих садках та школах), державних установах та торгівельно-виставкових закладах. Кутки споживача - обов'язковий різновид таких стендів для більшості установ.

Ростові фігури

Чудовий засіб візуальної реклами, адже завжди привертає увагу, часто набагато ефективніший, ніж звичайний штендер. Форма, розмір, матеріал ростової фігури - все це обмежено лише Вашою фантазією та бюджетом.

Вартість стандартних виробів Ціна ($/м2)
Табличка ПВХ 3мм + плівка з друком, 1-стор / 2 стор. 19 / 29
Табличка ПВХ 4мм + плівка з друком, 1-стор / 2 стор. 22 / 32
Табличка ПВХ 5 мм + плівка з друком, 1-стор / 2 стор. 24 / 34
Табличка Пінокартон 5 мм + плівка з друком, 1-стор / 2 стор. 17 / 27
Табличка Екобонд 3 мм + плівка з друком, 1-стор / 2 стор. 33 / 43
Табличка Акрил 3 мм + плівка з порізкою (1 шар) 38
Вініловий магніт + плівка з друком 20


Скористайтесь формою зворотнього зв’язку, щоб отримати індивідуальний розрахунок вартості наших послуг чи продукції.
Або ж напишіть нам на електронну пошту чи зателефонуйте: ми з радістю відповімо на всі Ваші питання!
Замовити зворотній зв’язок