Створення логотипів

Розробка логотипу та фірмового стилю


Знайомство з компанією починається з обкладинки. Основне, що робить будь-яке підприємство пізнаваним - це логотип, що стоїть на вершині айсберга під назвою "фірмовий стиль". Саме фірмовий стиль, його послідовність та витриманість у всіх деталях, що супроводжують відповідний бренд упродовж його існування є вирішальними в першу чергу для для візуального сприйняття. Адже саме за логотипом, гамою кольорів, гаслом чи знайомим шрифтом ми вирізняємо з натовпу ту чи іншу торгову марку або бренд, незалежно від їх виду діяльності. Логотипи бувають текстові, графічні або комбіновані (поєднання одного і другого виду). При розробці логотипу ми враховуємо наступні моменти:

ЛАКОНІЧНІСТЬ

Логотип повинен бути лаконічним. Навіть текстова його складова. А також кількість кольорів та елементів

ЗРОЗУМІЛІСТЬ

Логотип повинен бути зрозумілим та легко сприйматись.

ПІЗНАВАНІСТЬ

Логотип повинен бути пізнаваним. Адже це основна його функція.

А от усі інші моменти - виключно ситуативні та настроєві. Логотип може виглядати сучасним чи "під старовину", стильним та стриманим, чи виділятись своїм нестандартним виглядом чи формою, бути яскравим чи гармонійно вписуватись у будь-який оточуючий "інтер’єр". Головне, що потрібно пам’ятати, це те, що логотип є невід’ємною складовою Вашої компанії, він несе в собі частку її душі та історії, і саме ми можемо її візуалізувати.

Створення фірмового стилю (брендування) - комплексний процес, внаслідок якого, окрім логотипу у Вас з’явиться сукупність графічних форм та елементів, поєднаних між собою у певній, притаманній тільки Вашому бренду послідовності, підкреслюючи саме Ваш стиль, передаючи саме Ваш "меседж" Вашим партнерам чи замовникам.Скористайтесь формою зворотнього зв’язку, щоб отримати індивідуальний розрахунок вартості наших послуг чи продукції.
Або ж напишіть нам на електронну пошту чи зателефонуйте: ми з радістю відповімо на всі Ваші питання!
Замовити зворотній зв’язок