Рекламні вивіски Львів


Рекламні вивіски - це пласкі чи об’ємні конструкції, що розташовані переважно на фасаді будівлі, та виконують рекламно-інформаційну, а часом навіть іміджеву функцію. Рекламні вивіски також бувають інтер’єрними (розташовані всередині торгових центрів та інших приміщень). Рекламна вивіска - це свого роду візитна картка компанії, саме тому її вигляд, форму, спосіб виконання ми створюємо і виходячи з побажань замовника, і оформлення його інтер’єру та фасаду, і керуючись багатолітнім досвідом наших фахівців у цій сфері візуальної реклами. Виготовляючи рекламні вивіски ми використовуємо сучасне обладнання та широкий спектр матеріалів єропейської якості. Своїм замовникам у Львові ми пропонуємо комплексний підхід у вирішенні питання візуальної реклами: розробку дизайну, виготовлення та встановлення таких об’єктів, як рекламні вивіски Львів будь-якої складності та різноманітних конфігурацій:

Рекламні вивіски Львів

Світлові рекламні вивіски

Рекламні конструкції з внутрішньою (за допомогою світлодіодів чи ламп денного світла) чи зовнішньою підсвіткою (за допомогою прожекторів). Рекламні вивіски Львів характеризуються широким спектром варіантів виконання та матеріалів. Це можуть бути:

  • Прості об’ємні короби (лайтбокси) виготовлені з молочного акрилу, на який нанесено зображення з плівки, що обрамлені у ПВХ-профіль. Підсвічування здійснюється з допомогою люмінісцентних ламп чи світлодіодів, які розміщуються всередині коробу. Зображення наноситься переважно плівкою з сольвентним чи екосольвентним друком або комбінацією кольорових плівок, вирізаних на плотері та нанесені на рекламні вивіски в один чи декілька різнобарвних шарів.
  • Об’ємні касетони складної форми, одно- чи двосторонні, в тому числі об’ємні світлові букви. Останні можуть бути і основою рекламної конструкції і, водночас, її доповненням. Ці рекламні вивіски втілюють найсміливіші побажання замовника, адже і їх оригінальна форма, і поєднання матеріалів дають змогу створити цікаві світлові та оптичні ефекти, що привертатимуть увагу та закликатимуть відвідувачів до Вашого магазину чи офісу.
  • Акрилайти - це рекламні вивіски, що виготовляються з акрилу товщиною 3-10 мм, з торцевою світлодіодною підсвіткою по периметру. Зображення на акрилайт наноситься або за допомогою кольорової плівки, або гравіюється безпосередньо на акрилі, або ж використовується комбінація цих двох способів.
Розрахувати вартість

Несвітлові рекламні вивіски

До цього виду належать вивіски, що не мають власної внутрішньої підсвітки. Проте, в подальшому, їх можна підсвічувати за допомогою зовнішніх джерел освітлення, таких як прожектори чи діодні стрічки (наносяться по зовнішньому периметру вивіски). Такий варіант підходить коли потрібно швидко зробити якісну та презентабельну зовнішню рекламу за умови обмеженого бюджету. Рекламні вивіски такого типу найчастіше виготовляються з жорсткого листового матеріалу (ПВХ, композиту чи акрилу), а зображення наноситься зверху або за допомогою кольорової плівки з плотерною порізкою, чи плівки з друком, чи безпосередньо на основу (УФ-друком, гравіюванням чи спеціальною фарбою). Також бувають несвітлові вивіски у формі коробу із стінками чи навіть об’ємні букви, що не мають підсвітки, проте виглядають досить привабливо. Якщо мова йде про рекламні вивіски Львів, інтер’єрну рекламу, то такі об’ємні конструкції ми можемо виготовляти з пінополістиролу, який вирізається під задану форму, а потім фарбується в потрібний Вам колір.

Розрахувати вартість

Банери

Серед різновидів несвітлової реклами, ми розглядаємо і банерні конструкції - мабуть, найпростіший та найдешевший засіб візуальної реклами. Зображення друкується на банерній тканині, яку можна кріпити до стіни/паркану чи т.п. за допомогою металевих кілець (люверсів), безпосередньо шурупами, чи натягувати на металеву раму, або ж стильну рамку з розбірних хромованих труб (хороша альтернатива мобільним стендам), клеїти до ДСП чи композиту, пластику або ж, навіть скла, за допомогою спеціального двостороннього скотчу.

Розрахувати вартість

Рекламні вивіски Львів

Звернувшись до компанії "Восьмий Хід" із запитом "Рекламні вивіски Львів", Ви гарантовано отримаєте комплекс професійних послуг: від безкоштовної консультації з питань зовнішньої реклами до проведення замірів на місці, дизайну та проектування вивіски чи іншої рекламної конструкції, розрахунок вартості, виготовлення та монтаж готового продукту. Ми не просто виготовляємо рекламні вивіски - ми створюємо обличчя Вашого бізнесу, у яке вдивлятимуться усі оточуючі - Ваші потенційні клієнти.


Скористайтесь формою зворотнього зв’язку, щоб отримати індивідуальний розрахунок вартості наших послуг чи продукції.
Або ж напишіть нам на електронну пошту чи зателефонуйте: ми з радістю відповімо на всі Ваші питання!
Замовити зворотній зв’язок