Плотерна порізка Львів

Плотерна порізка


Плотерна порізка широко застосовується у виготовленні зовнішньої реклами та інших сферах оформлювальних робіт. Цей спосіб виготовлення аплікацій полягає у тому, що за допомогою спеціального устаткування (плотера) у плівці (чи іншому матеріалі) за допомогою тонкого леза прорізається зображення, що надсилається з комп'ютера. Після того, як усі лінії прорізано, залишається лише повибирати зайве і використовувати готову наклейку, або ж, якщо в аплікації багато тонких ліній чи отворів, наклеїти зверху монтажну плівку для перенесення вирізаного зображення на потрібну Вам поверхню.

OracalОсновною відмінністю створення рекламних чи декоративних зображень таким методом є те, що ми отримуємо рівномірні насичені кольори, за рахунок однорідності самої плівки, яку можна вибрати по каталогу, а також можливість використання фігур без фону, які можна клеїти на різні площини. Проте є і недолік - не можна передавати градієнтні переходи кольорів і створювати повноколірні зображення лише однією плівкою (цю функцію ми перекладаємо на широкоформатний друк - екосольвентний, сольвентний чи друк за технологією Smart-UV). За допомогою плотера ми створюємо аплікації, що складаються з плівок різного кольору (дивіться таблицю кольорів) і застосовуються при виготовленні:

  • Табличок, вивісок, штендерів, оформленні вітрин (плівки з "економ" серій різноманітних виробників);
  • Лайтбоксів, сітілайтів (світлорозсіювальна плівка);
  • Вказівників, дорожних знаків (світловідбиваючі, світлонакопичувальні та люмінісцентні серії плівок);
  • Захисних голограм (голографічна плівка);
  • Реклами на транспорті (різноманітні автомобільні плівки - захисні, кольорові) та вітринах;
  • Тимчасових наклейок на банери (гнучка банерна плівка);
  • Спеціальних наліпок з ефектом "під золото", "срібло", "металік", "карбон", "шкіра" і т. п. (плівки спеціального призначення);
  • Пломб (пломбуюча плівка);
  • Захисту попередньо надрукованих зображень чи інших поверхонь (прозора, бронююча плівка, а також плівки для захисту зображень, що наносяться на підлогу);

За допомогою плотера ми можемо також обрізати віддруковані на плівці зображення. Це дає можливість виготовляти різноманітні повноколірні наклейки будь-якої форми. Плотерна порізка дає можливість виготовляти не тільки аплікації з плівки, а й трафарети для багаторазового використання з пластику (тонкого ПВХ чи полістиролу).

Плотерна порізка (без вартості матеріалу) $/м2
Самоклеючої плівки (Oracal та аналоги) 1,5
Задрукованої плівки (повноколірні фігурні наліпки) 2
Плотерна порізка (з матеріалом) $/м2
Oracal 640, 641 8,5

Скористайтесь формою зворотнього зв’язку, щоб отримати індивідуальний розрахунок вартості наших послуг чи продукції.
Або ж напишіть нам на електронну пошту чи зателефонуйте: ми з радістю відповімо на всі Ваші питання!
Замовити зворотній зв’язок