Оперативний друк Львів

Оперативний друк Львів


Потрібно швидко надрукувати курсову чи дипломну роботу? Або терміново занести архітектурний проект на погодження? Зробити привітальний плакат? Чи підготувати матеріали до презентації/семінару/конференції "на вчора"?...
...тоді Вам до нас!

Ми забезпечуємо повний спектр поліграфічних послуг - розробку дизайну та оперативний друк листівок, візиток, плакатів, календарів, брошур та нестандартних виробів. Оперативний друк надає можливість у стислі терміни виготовляти поліграфію невеликими тиражами для короткотривалих рекламних акцій, для повідомлення покупців про знижки та додаткові послуги чи товари.

Цифровий оперативний друк Львів

Рекламно-виробнича компанія "Восьмий Хід" - один з лідерів оперативного друку м. Львів. За допомогою професійного устаткування для цифрової поліграфії японської компанії Konika-Minolta ми здійснюємо оперативний друк навіть невеликими накладами (від 1 примірника) практично будь-які види поліграфічної продукції, розміром до A3 формату включно.

Для того, щоб скористатися послугами оперативного друку, Вам навіть не потрібно приїзжати до нас - достатньо надіслати макети на електронну пошту чи наш ФТП-сервер: ми переглядаємо макети і після погодження вартості, запускаємо їх в роботу. Оплатити послуги оперативного друку Ви можете так само дистанційно, по перерахунку чи карткою, або ж, у випадку постійної співпраці, після отримання поліграфічної продукції, яку Ви замовили. Також, за потреби, ми здійснюємо кур’єрську доставку як в межах Львова та області, так і по Україні, за допомогою перевізників (напр. "Нова Пошта", "Гюнсел", "Автолюкс" чи ін.)

Переконатись у якості та швидкості нашого оперативного друку Ви можете просто зараз - зверніться до нашої компанії, та скористайтеся усіма перевагами оперативної цифрової поліграфії:


КОЛЬОРОПРОБА

Можливість друкувати пробні взірці перед запуском усього тиражу

ЯКІСТЬ

Сучасне обладнання гарантує високу чіткість та насиченість надрукованого зображення

ОПЕРАТИВНІСТЬ

Можливість друкувати "на льоту", оскільки не потрібно спеціальної додрукарської підготовки

НИЗЬКА ЦІНА

Невисока ціна оперативного друку одного примірника


РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ДРУКУ:


Ми задруковуємо:

• офсетний папір • крейдований папір • дизайнерський картон • паперову самоклейку • поліестерову самоклейку • пластикВи отримуєте:

візитні та дисконтні картки • листівки, флаєри, ("ульоткі", "летючкі" і тп.) • плакати, афіші, постери • календарі (кишенькові, настінні, календарики-гірки і т.п.) • наклейки, стікери, етикетки • буклети, брошури, каталоги • фірмові бланки • блокноти • конверти • запрошення, відкритки • нестандартні вироби


Коли в нагоді стає оперативний друк?

Коли потрібні візитки!

Візитка - це не тільки Ваша контактна інформація. Це Ваше міні-посвідчення у світі бізнесу, потужний презентаційний інструмент, за допомогою якого Ви маєте можливість справити не тільки перше враження, але й нагадувати про себе в подальшому майбутньому. Частенько буває так, що потрібно терміново надрукувати усього декілька візиток до ділової зустрічі чи відрядження, а у Вас немає ні макету, ні часу займатись цим питанням. Наші дизайнери дуже швидко розроблять макет Вашої візитки, незалежно від її виду та призначення:

  • Ділової чи корпоративної візитки - вона повинна містити логотип компанії, контактні дані власника візитки та/чи його компанії, короткий перелік послуг чи продукції, яку надає компанія. Таку візитки переважно вручають діловим партнерам, клаєнтам та постачальникам у відповідних сферах діяльності;
  • Особистої - візитка може містити тільки Ваші контактні дані - ім’я, телефон, електронна пошта чи скайп, без привязки до якогось конкретного фірмового стилю;
  • Іміджевої - така візитка повинна втілювати весь корпоративний імідж певного бренду, який вона презентує, тому дизайн таких візиток розробляється на етапі формування фірмового стилю компанії, і вона повинна чітко відповідати цим вимогам (розташування, розмір та гарнітура шрифтів, фірмові кольори та наявність логотипу, згідно з брендбуком).

З другого боку, на допомогу дизайнерам приходять потужності поліграфічного цеху, що забезпечать оперативний друк візиток максимально швидко!

Коли потрібні листівки!

Листівки, або як їх ще називають "флаєри", чи "ульотки" - рекламна інформація, що передається з рук в руки, встромляється в поштові скриньки чи кладеться під щітки склоочисника Вашого автомобіля, те що може зустріти Вас на журнальному столику в залі очікування чи випадково привернути Вашу увагу, просто лежачи на землі. Листівка повинна бути яскравою. Листівка повинна бути лаконічною. Листівка ми можемо оперативно надрукувати у Львові, а передати в будь-яке інше місто, де вона виконуватиме свою рекламну чи іміджеву функцію.

Коли потрібні плакати!

Плакат - рекламно-інформаційний носій вже трохи більшого розміру ніж листівка. Він так само повинен бути яскравим та лаконічним, але Ви не будете бігати з плакатом по місту рекламуючи свої послуги. Плакат висить - на стіні, на стовпі, на тролейбусній чи трамвайній зупинці. Його функція - привертати увагу. І він її привертатиме, якщо Ви скористаєтесь кваліфікованою допомогою наших дизайнерів. І він буде не тільки намальований, але і виготовлений вчасно, без затримок, за допомогою того ж оперативного друку.

Коли потрібно зробити кольоропробу!

Коли Ви замовляєте поліграфію великими тиражами, спершу доцільно зробити попередні взірці готової продукції, і тут в нагоді знову стає оперативний друк. Адже саме цей спосіб цифрової поліграфії максимально наближений за якістю друку та передачею кольорів до офсетного способу, а окрім цього, дозволяє виготовити взірці в одиничних екземплярах, що суттєво економить кошти.


Оперативний друк - ціни:

Формат аркушу: 320х450 мм (SRA3), межі задруку: 310х440 мм.
Ціна вказана у грн/аркуш, без вартості паперу.

Повноколірний оперативний друк

НАКЛАД 1-4 5-9 10-49 50-99 100-199 200-299 300-399 400-499 >500
4+0 10 5 4,5 4,2 4 3,8 3,5 3,2 3
4+4 18,0 9 8,1 7,6 7,2 6,8 6,3 5,8 5,4
4+1 11,8 6,8 5,8 5,5 5,2 4,9 4,6 4,4 4,1

Оперативний друк тільки чорним кольором

НАКЛАД 1-4 5-9 10-49 50-99 100-199 200-299 300-399 400-499 >500
1+0 3,5 1,8 1,7 1,6 1,5 1,4 1,3 1,2 1,1
1+1 6,3 3,2 3,1 2,9 2,7 2,5 2,3 2,2 2

4+0 - повноколірний односторонній друк, 4+4 - повноколірний двосторонній друк, 4+1 - повноколірний з однієї сторони, чорним кольором з другої,
1+0 - односторонній друк чорним кольором, 1+1 - двосторонній друк чорним кольором

Вартість паперу

Ціна у грн за 1 аркуш SRA3.

Тип паперу Ціна Тип паперу Ціна Тип паперу Ціна
офсетний 80 г/м.кв. 0,40 крейда 150 г/м.кв 1 крейда 300 г/м.кв 2
крейда 115 г/м.кв 0,65 крейда 200 г/м.кв 1,3 самоклейка 150 г/м.кв 3
крейда 130 г/м.кв 0,85 крейда 250 г/м.кв 1,7 дизайнерський картон від 10

ВИМОГИ ДО ФАЙЛІВ НА ДРУК:

Вимоги до файлів на друк

Будь-яку іншу малотиражну поліграфічну продукцію, що має розмір більший за А3, ми з радістю надрукуємо на широкоформатному струменевому принтері (шириною задруку 1,6 м), і це буде набагато дешевше та швидше, аніж при офсетному друці. Окрім того, серед матеріалів, що задруковуються, Ви можете обрати не тільки звичайний папір, а і цупкішу банерну тканину, самоклеючу плівку чи навіть тонкий пластик та художнє полотно. Яскравість та насиченість друку гарантуватимуть успіх будь-якому Вашому проекту!


Скористайтесь формою зворотнього зв’язку, щоб отримати індивідуальний розрахунок вартості наших послуг чи продукції.
Або ж напишіть нам на електронну пошту чи зателефонуйте: ми з радістю відповімо на всі Ваші питання!
Замовити зворотній зв’язок