Офсетний друк Львів

Офсетний друк


Офсетний друк - найпопулярніший вид багатотиражного повноколірного друку. Основні його переваги - це висока якість друку та низька вартість одного примірника (яка зменшується при збільшенні накладу). У нашому арсеналі - повний спектр друкованої продукції: це і візитні картки, і кишенькові та настінні календарі, листівки, плакати від А5 до А1 формату, блокноти, конверти, фірмові бланки, хенгери, папки, буклети та брошури. Будь-яке Ваше замовлення у нас вийде яскравим та насиченим, з відтворенням дрібних деталей та кольорової гами. Якісна поліграфія дає можливість втілити у життя майже будь-яку Вашу ідею.


Вибір друкованої продукції


Найчастіше у нас замовляють листівки - рекламні або інформаційні, а також буклети, що по суті є тими ж листівками, тільки складеними удвічі або утричі. Для чого ж потрібні листівки та буклети? Головна мета, заради якої їх друкують - наочно продемонструвати ключові властивості товару, ефективно і лаконічно піднести інформацію і виділити основні акценти для цільової аудиторії. Подібна рекламна поліграфія стимулює споживачів до запам'ятовування торгової марки. Професійно зроблений дизайн листівок сприяє її упізнаванню при подальших контактах. Це спричиняє зростання продажів, особливо при проведенні промо-акцій. Отже, якісний дизайн, що привертає увагу та гарний, повноколірний друк листівок, буклетів, візитних карток чи іміджевих календариків на блискучому крейдованому папері - все це слугує гарантом надійності компанії, продукції, котру вона випускає, чи послуг, які вона надає.

Друк та післядрукарська підготовка


При багатотиражному друці застосовуються як офсетний, так і крейдований папір усього діапазону щільностей (90-350 г/м.кв), для подальшого захисту зображення можна полакувати або покрити глянцевою чи матовою плівкою. Серед післядрукарських робіт також доступним є бігування (витискання тонкої смужки по якій може згинатись буклет чи каталог), фальцювання (автоматизований процес, коли пробігована продукція вже є зігнутою), перфорація (використовується при друці відривних купонів і т.п.), зшивання кількох листів разом скобою чи склеювання їх (для виготовлення книги чи брошури), заокруглювання країв чи додаткове прорізання (висічка) по заданій формі.

Терміни виготовлення поліграфічної продукції


Зазвичай, виготовлення поліграфії офсетним способом друку займає 3-5 днів (якщо мова йде про продукцію стандартних форматів (візитки, календарики та календарі, листівки DL-А5, брошури та плакати А5-А1). Залежно від накладів, вартості та складності постобробки, ці терміни можуть змінюватись в обумовленому порядку. Якщо ж Вам потрібен оперативний друк невеликих тиражів (наприклад, надрукувати 100 візитних карток за 15 хвилин), рекомендуємо Вам скористатись нашими послугами з оперативної цифрової поліграфії.

ВИМОГИ ДО ФАЙЛІВ НА ДРУК:

Вимоги до файлів на друк
Взірці поліграфічної продукції

Скористайтесь формою зворотнього зв’язку, щоб отримати індивідуальний розрахунок вартості наших послуг чи продукції.
Або ж напишіть нам на електронну пошту чи зателефонуйте: ми з радістю відповімо на всі Ваші питання!
Замовити зворотній зв’язок