Матеріали для широкоформатного друку

Матеріали для друку


Здійснюючи широкоформатний друк різними способами, ми використовуємо широкий спектр матеріалів, виходячи із специфіки їх подальшого застосування та потреб замовника. Це може бути як звичайна самоклеюча плівка для оформлення вітрини магазину, так і банерна розтяжка з гаслом Вашої компанії, чи плакати та афіші, розміром понад А0 формат, які можуть застосовуватись як в приміщенні, так і на вулиці. Або ж, іноді потрібно вирішити певну специфічну задачу, як наприклад провести короткотривалу рекламну кампанію, чи поклеїти зображення на вже існуюче, без демонтажу чи здійснити брендування складної поверхні, як наприклад, автомобіля. Відповідно, для тої чи іншої цілі ми пропонуємо нашим замовникам ті чи інші матеріали:

Постерний папір BlueBack

Ширина: 160 см.

Цей папір використовується для друку зображень сольвентом на бігборди (3х6 і т.п) на недовготривалий термін - 1-2 місяці. На папері Blueback також можна друкувати макети без особливих вимог до якості - креслення, чорнові малюнки і т.п.

Просвітний папір (City)

Ширина: 120, 160 см.

Папір, що використовується в сітілайтах, але окрім цього, на ньому можна друкувати афіші, матеріали для виставок та презентацій екосольвентним чи Smart-UV друком високої якості. Це дає можливість оперативно виготовляти плакати більші за А3 формат у невеликих кількостях.


На сьогодні широкоформатний друк на самоклеючій плівці - один з найефективніших методів транслювання рекламного повідомлення. При виготовленні зовнішньої реклами переважно застосовується самоклеюча плівка Oracal виробництва німецької компанії Orafol та аналогічні плівки інших виробників (Ritrama, Avery, Neschen і т.п.).

Популярність самоклеючої плівки, як основного інструменту у зовнішній рекламі, пов'язана в першу чергу з широким спектром її застосування - від оформлення вітрин та місць продажу до обклеювання транспорту, виготовлення вивісок, табличок, штендерів, маленьких наліпок, використання в інтер'єрі (оформлення дверей шаф-купе, кухонних т. зв. "фартухів", "армстронгів", абажурів). Окрім того, багатьох приваблюють доступні ціни на широкоформатний друк на плівці, який ми здійснюємо. Це доповнюється високою якістю продукції, гарною передачею кольору та простотою наклеювання зображення, надрукованого за технологією Smart-UV.

Зазвичай в рекламних цілях самоклеючої плівки використовується звичайна біла матова чи глянцева плівка. Відмінною їх особливістю є структура поверхні. Матова поверхня плівки для широкоформатного друку, це поверхня, на якій присутні мікроскопічні нерівності (чудово підходить для друку зображень на світлові вивіски, оскільки матова плівка набагато краще розсіює світло). Поверхня ж глянцевої плівки ідеально рівна та, за рахунок цього, блискуча. Залежно від того, який Ви хочете отримати кінцевий результат зовнішнього вигляду продукції, ми можемо запропонувати Вам друк на матовій чи глянцевій плівці, а також вибір різних плівок з переліку:

Самоклеюча плівка Orajet 3640 (та аналоги)

Ширина: від 100 до 160 см.

Класична біла чи прозора плівка для друку, що забезпечує 90% усіх рекламних потреб, пов'язаних з виготовленням повноколірних наклейок, як для зовнішнього використання, так і для застосування всередині приміщень;

Самоклеюча автомобільна плівка

Ширина: 100, 126 см.

Плівка, яку можна клеїти на транспорт. Має кращу стійкість до зовнішнього впливу і посилену клейову основу.

Плівка з легкоз'ємним клеєм

Ширина: від 100 до 160 см.

Наліпки виготовлені з такої плівки можна декілька разів клеїти на поверхню і так само легко знімати. Вона не залишає слідів клею навіть після 2 місяців експлуатації, що дозволяє використовувати її для різноманітних тимчасових промоакцій.

Плівка з непросвітною основою

Ширина: від 100 до 160 см.

Біла плівка з чорним зворотом, завдяки чому її можна клеїти поверх інших зображень без їх попереднього демонтування, бо вони не будуть перебиватися назовні. Зображення, надруковані на такій плівці виглядають яскравішими та насиченішими, ніж на звичайній.

Світловідбивна плівка

Ширина: 100 см.

Зображення, нанесене на неї (особливо за допомогою Smart-UV) ефектно відблискує у темряві, відбиваючи промені автомобільних фар та вуличного освітлення. Використовуються для виготовлення дорожніх знаків та реклами на узбіччях доріг;

Світлорозсіююча плівка (Oracal 8300, 8500)

Ширина: 100 см.

Біла або прозора (вітражна) плівка, що дуже добре розсіює світло, тому зображення на ній засвічується рівномірно і виглядає більш контрастно ніж на звичайній плівці. Застосовується при виготовленні світлових вивісок, лайтбоксів та ін.

Перфорована плівка (One Way Vision)

Ширина: 90, 137, 152 см.

Різновид плівки з великою кількістю отворів, що дозволяє пропускати частину світла в приміщення. One Way Vision використовуються для обклеювання вікон на транспорті або вікон приміщень, таким чином, щоб людина, дивлячись на вікно ззовні, бачила гарно надруковане зображення, а зсередини - все, що відбувається назовні. Основною перевагою задруку такої плівки за технологією Smart-UV на відміну від звичайного екосольвенту, чи навіть класичного УФ-друку, є те, що зображення залишається яскравим та насиченим водночас (чого не дасть екосольвент), а отвори в плівці One Way Vision, які дають цьому матеріалу можливість пропускати світло, не заплавлюються під дією інтенсивного впливу УФ-принтера під час друку.


Друк на банері використовується для створення більш довговічних зображень, ніж на папері, оскільки йому не страшна волога і він набагато цупкіший. Банер може використовуватись не в одній, а в декількох рекламних кампаніях. Термін експлуатації - 2-3 роки. Банер стійкий до руйнуючої дії сонячних променів та не схильний до корозії. Це забезпечує такому різновиду реклами надійність та довговічність. Друк на банері у нас здійнюється переважно за допомогою сольвентного принтера або широкоформатного принтера із застосуванням технології Smart-UV. Завдяки високій абсорбуючій здатності поверхні вінілу та особливості УФ-чорнила готові відбитки довший час зберігають стійкість до будь-яких експлуатаційних впливів, а оптимальна білизна носія не призводить до порушень передачі кольору. Розрізняють такі види банерної тканини:

Банер "Frontlit"

Ширина: від 110 до 320 см.

Найпопулярнійший носій на сьогоднішній день. Буває лита (міцніша та дорожча) та ламінована (бюджетний варіант) банерна тканина. Це непрозорий матеріал білого кольору, який використовується в рекламних конструкціях з фронтальною підсвіткою, за що і отримав свою назву. Він широко використовується для виготовлення щитової та великогабаритної настінної реклами, прапорів, легких перегородок, мобільних стендів. Однаково підходить як для інтер`єрної експлуатації так і назовні.

Банер "Backlit"

Ширина: 320 см.

Матеріал, спеціально створений для світлової реклами: світлових коробів та конструкцій з внутрішньою підсвіткою. Висока якість матеріалу, який ми використовуємо, гарантує яскравість зображення та насиченість кольорової гами і в денний час, коли не має потреби у підсвітці з внутрішньої сторони.

Банер "Blockout"

Ширина: 320 см.

Абсолютно непрозорий матеріал, незамінний для виробництва рекламних знаків з двохстороннім оглядом. Спеціальний, блокуючий світло, прошарок носія виключає просвічування зображень, розташованих з різних сторін, що дозволяє виготовляти графіку будь-якої кольорової інтесивності. Використання вінілової тканини Blockout найбільш доцільне для вуличних перетяжок та вільно висячих банерів у торгових центрах та виставкових залах, мобільних стендів.

Банерна сітка "Mesh"

Ширина: 160, 250, 320 см.

Комірчата структура цього вінілового матеріалу вирішує проблему навантажень сильного вітру, а надзвичайно висока міцність дозволяє створювати з "мешу" роботи велетенських розмірів. Окрім того, сценічні та телевізійні декорації, надруковані на сітці, не мають бліків при яскравому студійному освітленні. І, звичайно, це найбільш популярний матеріал для реклами на будівельних риштуваннях, під час проведення реставраційних та будівельних робіт.

Рулонний ПВХ для друку

Ширина: 120 см.

Для друку використовується жорсткий рулонний ПВХ товщиною 150 чи 200 мкм, або ПВХ в листах (0,3-1 мм). Цей матеріал характеризується насиченою передачею кольору та ідеально гладкою поверхнею, а висока міцність на розрив та довговічність  дозволяють використовувати матеріал як для внутрішніх, так і зовнішніх робіт. Завдяки своїй універсальності ПВХ неодноразово отримував позитивні відгуки клієнтів при виготовленні рекламної продукції. Сфера застосування друку на пластику за допомогою УФ чорнила дуже широка, ми можемо виготовляти:

 • Плакати (афіші, календарі, великі мапи і т.д.).
 • Вказівники, вивіски, рекламно-інформаційні стенди.
 • Зображення для мобільних конструкцій (Roll-Up, X-banner і т.п). Такі зображення при однаковій товщині жорсткіші ніж банер та плівка, та краще тримають форму, не зминаються і не загортаються по краям.
 • Змінні панелі для лайт-боксів, штендерів, клік-рамок. Пластик для друку дуже гарно розсіює світло, а при використанні у штендерах, на вулиці не потребує додаткого захісту від дощу чи механічних пошкоджень.
 • Картини з підсвіткою. Натягнутий на раму, задрукований зображенням на Ваш вибір цей матеріал дуже колоритно виглядатиме в інтер'єрі, особливо якщо його підсвітити зсередини. Такі конструкції можна використовувати навіть як дизайнерські світильники чи нічники.
 • Різноманітні промоматеріали, такі як шелфтокери, стоппери, воблери і т.п.
 • Підставки для посуду в кафе чи ресторані.

Перелік застосувань друку на пластику на цьому не завершується - будь-які Ваші задуми ми втілимо у життя!

Шпалери для фотодруку

Ширина: від 70 до 130 см.

Це унікальний матеріал, що дозволяє перетворювати будь-яку стіну чи її фрагмент на чудову картину. Ці шпалери призначені для цифрового друку екосольвентим та сольвентним чорнилом, але особливо виразно вони проявляють свою фактуру при нанесенні зображення методом Smart UV. Такі шпалери мають суттєві переваги над звичайними:

 • Ви обираєте зображення самі, а не задовільняєтесь лише шаблонними картинками;
 • Ширина рулону фотошпалер - від 70 до 130см, а не 50 см (як зазвичай у магазинних шпалер), що зменшує кількість швів (стиків) при великому розмірі зображень, як наслідок - менше шансів зміщення їх при поклейці;
 • Є багато різноманітних текстур шпалер: пісок, шкіра, фреска, кисть, канва, іній та ін. Ви можете обирати текстуру для підсилення візуального ефекту, залежно від зображення, що буде друкуватись.
 • Це вінілові шпалери на паперовій основі, що з одного боку дозволяє клеїти їх на звичайний клей для вінілових шпалер, а з другого - поверхня захищена від подряпин і придатна до миття, без ризику пошкодити надруковане зображення.

Художнє полотно (холст/ канва)

Ширина: від 90 до 150 см.

Полотно для друку - щільний фактурний матеріал з поверхнею, що імітує художнє полотно. В основі цього матеріалу - натуральна тканина (100%-на бавовна), що вкрита спецільним шаром (може бути матовим або глянцевим), що дозволяє здійснювати високоякісний широкоформатний друк екосольвентним чорнилом, або ж методом Smart UV.

Цей носій призначений для друку фотопортретів, художньої та дизайнерської графіки, репродукцій та копій картин з високою роздільною здатністю. Коливання відносної вологості не чинять впливу на властивості полотна, якість нанесеного зображення і час висихання чорнила на поверхні. Велика вага виключає скручування матеріалу по краях, що значно полегшує роботу з ним. Окрім того, художнє полотно легко монтується на підрамник, без деформації покриття у місці згину. Призначене для використання всередині приміщення.


Скористайтесь формою зворотнього зв’язку, щоб отримати індивідуальний розрахунок вартості наших послуг чи продукції.
Або ж напишіть нам на електронну пошту чи зателефонуйте: ми з радістю відповімо на всі Ваші питання!
Замовити зворотній зв’язок