Кутки споживача Львів

Кутки споживача


Ми виготовляємо кутки споживачів відповідно до держстандартів та вимог відповідних органів захисту прав споживачів. Це спеціальні стенди з жорсткого пластику (ПВХ) із кишеньками А5-А4 форматів з тоншого, прозорого ПВХ чи поліпропілену для відповідної документації (сертифікатів, свідоцтв, книг скарг та пропозицій), необхідної для проведення будь-якої діяльності у сфері роздрібної торгівлі, громадського харчування і т.п. Також це можуть бути прості рекламні чи інформаційні стенди з кишеньками для розміщення потрібної Вам інформації. Зображення на стенд наноситься за допомогою плівки, задрукованої екосольвентним чи Smart-UV друком, або ж вирізаної плотером.

Для того щоб куток споживача виконував своє основне призначення, інформація, що розміщена в ньому, повинна відповідати вимогам постанови КабМіну від 15.06.2006 №833 , а це:

  • Книга відгуків та пропозицій встановленого зразка;
  • Адреси і номери телефонів органів, що забезпечують захист прав споживачів;
  • Торговий патент. Дозвіл на торгівлю;
  • Свідоцтво про реєстрацію платника ПДВ (за умови).

У випадку ведення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами куток споживача повинен містити правила роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами та витяги зі ст.18 та 19 Закону України "Про захист прав споживачів", а у відділі продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів потрібно розмістити інформацію про заборону продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18- річного віку.

Оскільки кутки споживача є необхідним елементом інтер'єру більшості магазинів, кафе та ресторанів, ми кожного разу стараємось зробити їх такими, щоб стилістично вписувались в цей інтер'єр, не "муляли око", а навпаки доповнювали Ваш заклад додатковою іміджевою рекламою.


Вартість стандартних виробів

основа - ПВХ 3мм, зображення - плівка з повноколірним друком
Куток споживача Ціна ($)
1000 х 900 мм, 8 кишень А4 34,5
500 х 850 мм, 4 кишені А4 17,5
500 х 450 мм, 2 кишені А4 9


Скористайтесь формою зворотнього зв’язку, щоб отримати індивідуальний розрахунок вартості наших послуг чи продукції.
Або ж напишіть нам на електронну пошту чи зателефонуйте: ми з радістю відповімо на всі Ваші питання!
Замовити зворотній зв’язок