Картини, друк на художньому полотні Львів

Картини


Картини доречно виглядають в житлових інтер'єрах, а також широко застосовуються для прикраси різних громадських закладів. Різноманітність асортименту дає можливість помістити репродукції картин в інтер'єрі шикарного ресторану або стильного маленького кафе, жвавого офісу або читального залу бібліотеки, ділового кабінету чи в музичній вітальні. Можливість підібрати багет окремо від картини - додаткова перевага, завдяки якій виріб буде найбільш гармонійно виглядати в конкретному інтер'єрі.

На сьогодні картини є не тільки невід’ємним атрибутом інтер’єру будь-якого житлового чи навіть офісного приміщення, це також хороший подарунок. Сучасна технологія Smart-UV дозволяє нам друкувати зображення на художньому полотні, що по якості не поступаються авторським витворам мистецтва. Тому Вам не потрібно чекати місяцями на бажане зображення - термін виготовлення становить 2-3 дні. А саме зображення на картині може бути будь-яким: і репродукція роботи відомого художника, і весільна фотографія, чи просто картинка, яка Вам сподобалась.

Картини виготовляються на художньому полотні для цифрового друку, що дозволяє реалізувати високий рівень кольоровідтворення принтера. Задруковане художнє полотно мало чим поступається витворам мистецтва ручної роботи, а обрамлене у дизайнерську рамку слугуватиме прекрасною картиною, що прикрашатиме ваше помешкання.Скористайтесь формою зворотнього зв’язку, щоб отримати індивідуальний розрахунок вартості наших послуг чи продукції.
Або ж напишіть нам на електронну пошту чи зателефонуйте: ми з радістю відповімо на всі Ваші питання!
Замовити зворотній зв’язок