Екосольвентний друк

Екосольвентний друк


За допомогою широкоформатного екосольвентного принтера (ширина задруку - до 1,6 м) ми виготовляємо величезний асортимент різноманітної рекламно-інформаційної, іміджевої та оздоблювальної продукції. Екосольвентний (або як його ще називають «інтер'єрний», бо розрахований на використання і в приміщеннях, оскільки не має неприємного запаху, як, наприклад, сольвентний) друк - основа виробництва наклейок, банерів, плакатів, широкоформатної інтер'єрної та зовнішнньої реклами, оформлення офісів та власних помешкань. Якість зображення будь-якої друкованої продукції дуже висока, а відносна стійкість дозволяє використовувати надруковане зображення на вулиці.


Екосольвентний друк Львів

Широкоформатний друк у Львові ми здійснюємо екосольвентними чорнилами, що відповідають нормам захисту оточуючого середовища, на новітньому обладнанні японського та європейського виробництва. Ми впевнені в устаткуванні та матеріалах, які ми використовуємо в щоденній роботі, тому гарантуємо якість готової продукції. Ця технологія друку є найпоширенішою серед видів широкоформатної поліграфії. Саме екосольвентний друк дозволяє наносити зображення на широкий спектр матеріалів, з яких виготовляється і візуальна реклама, і елементи декору:


Екосольвентний друк на папері

Це мабуть, найпростіший та найдешевший матеріал для широкоформатного друку. Більшість плакатів, що мають розмір більше А3-А2 формату (особливо при незначних накладах), виготовляються саме з постерного паперу для широкоформатного друку - типу "citylight" (просвітного паперу для лайтбоксів) або ж "blueback" (цупкого паперу для бігбордів). Екосольвентний друк на папері дозволяє досягнути високої чіткості та насиченості зображення, тому такі плакати можуть використовуватись не тільки для реклами на вулиці, але й часто замінюють картини чи фотошпалери в приміщенні, або ж використовуються для кольоропроби перед запуском друку основного тиражу.

Екосольвентний друк на самоклеючій плівці

Самоклеюча плівка - найпопулярніший із матеріалів, що використовуються в рекламі. Величезна кількість її різновидів дозволяє досягати будь-якої цілі - чи це декорування, чи брендування транспорту чи вітрин, виготовлення стендів або ж рекламних вивісок, фігурних стікерів, ростових фігур тощо. Ми здійснюємо недорогий екосольвентний друк на самоклеючій плівці, а також надаємо послуги з її поклейки та демонтажу.

Екосольвентний друк на банерній тканині

Банер, або банерна тканина, разом із самоклеючою плівкою, є дуже поширеним матеріалом у зовнішній рекламі. За допомогою екосольвентного друку на банері виготовляються легкі та недорогі рекламні вивіски, стенди-фотозони, виставкові мобільні стенди, ширми з фотодруком, виносні вуличні щити (штендери), штори та багато іншого. Екосольвентний друк на якісному цупкому банері дозволяє виготовляти картини, використовувати банер як плакати, розтяжки і т.п.

Екосольвентний друк на фотошпалерах

Фотошпалери все більше і більше захоплюють нішу декору, а їх ціна стає все більш демократичною. Замовивши у нас дешевий екосольвентний друк на шпалерах Ви зможете наочно у цьому переконатись. Адже природна фактура флізелінових чи вінілових шпалер (пісок, полотно, іній, венеція, канва та багато інших) підсилює повноколірне зображення, нанесене із фотографічною якістю широкоформатним плотером, що здійснює екосольвентний друк.

Екосольвентний друк на художньому полотні

Виготовити картину зараз дуже просто - надсилайте нам будь-яке зображення, яке Вам до вподоби, і ми надрукуємо її на натуральному лляному художньому полотні, що потім натягується на підрамник чи вставляється в декоративну рамку. Екосольвентний друк на полотні передасть усю гамму та насиченість кольорів, залишивши на холсті відбиток, що майже не відрізняється від картини намальованої художником!

Екосольвентний друк - ціни:
($/м. кв.)

Вартість друку з матеріаломзі знижкоюстандартна ціна
Папір (Citylight)2,03,0
Плівка cамоклеюча (Китай)3,04,5
Плівка Oracal 6403,55,0
Плівка з легкоз'ємним клеєм3,85,4
Плівка з чорною підложкою3,75,3
Плівка автомобільна12,015,0
Світловідбивна плівка19,028,0
Світлорозсіююча плівка12,015,0
Просвітна плівка OneWayVision5,58,0
   
Банер (ламінований) 440 г3,04,5
Банер (литий) 440 г3,55,5
Банерна сітка (mesh)4,57,5
   
Фотошпалери7,511,0
Художнє полотно10,015,0
   
ПВХ 150 мкм4,05,5
ВАРТІСТЬ ПІСЛЯДРУКАРСЬКИХ ПОСЛУГ

ВИМОГИ ДО ФАЙЛІВ НА ДРУК:

Вимоги до файлів на друк

Якщо ж потрібна висока якість зображення, а стійкості екосольвентного друку до зовнішніх чинників недостатньо і не хочеться переплачувати за ламінування друку, ми рекомендуємо звернути увагу на друк за технологією Smart-UV.


Скористайтесь формою зворотнього зв’язку, щоб отримати індивідуальний розрахунок вартості наших послуг чи продукції.
Або ж напишіть нам на електронну пошту чи зателефонуйте: ми з радістю відповімо на всі Ваші питання!
Замовити зворотній зв’язок